پیام کنگره

پیام رئیس کنگره

به نام خداوند جان و خرد

بي ترديد يکي ار ارکان مهم براي پيشرفت علم , گردهمايي دانشمندان علوم و برقراري روابط علمي مي باشد. در اين راستا به ياري خداوند رحمان ، شانزدهمین کنگره بين المللي زنان و مامايي ايران از تاريخ ۹۷/۷/۱۷ لغايت ۹۷/۷/۲۰ توسط گروه زنان و مامايي دانشگاه علوم پزشکي تهران و انجمن متخصصين زنان و مامايي ایران با همکاري دانشگاه هاي علوم پزشکي سراسر کشور و همچنين انجمن هاي تخصصي و فوق تخصصي در زمينه زنان و مامايي , برگزار خواهد شد. اعضاي هيئت علمي دانشگاه هاي داخل و خارج کشور با شور فراوان دعوت ما را پذيرفته و در اين همايش پربار شرکت خواهند کرد. اميد است با برگزاري اين همايش به هدف والاي خود که ارتقاي دانش علمي شرکت کنندگان ، آشنايي با تکنولوژي هاي جديد و برقراري روابط علمي بين دانش آموختگان اين رشته ميباشد ، نايل شويم .
بدیهی است ، مشارکت گسترده همکاران و اساتید محترم از سراسر کشور با ارسال مقالات علمی ، پژوهشی و کاربردی و همچنین حضور کثیر همکاران ارجمند ، زمینه تبادلات علمی و تخصصی را میان جامعه پزشکی کشور بویژه در زمینه طب زنان و مامائی فراهم خواهد ساخت و در پیشبرد علمی جامعه پزشکی کشور موثر و در درمان بیماران راهگشا خواهد بود .
سعی گروه برگزارکننده کنگره بر این خواهد بود که حداکثر مشارکت همکاران در ابعاد علمی و اجرایی کنگره تامین و برنامه ریزی های مورد نیاز براساس نقطه نظراتی خواهد بود که در قالب ارزشیابی های انجام شده توسط همکاران عزیز اعلام شده است و یا بصورت پیشنهاد تا زمان برگزاری کنگره ارائه خواهد شد.
فرصت را مغتنم دانسته ، از کلیه همکاران عزیز جهت مشارکت در برگزاری این کنگره دعوت نمایم.

قطره دانش که بخشيديم ز پيشمتصل گردان به درياهاي خويش


دکتر اشرف آل ياسين
رئيس کنگره

پیام دبیران کنگره


به شما همکاران عزيز که ما را در برگزاري اين همايش ياري مي رسانيد پيشاپيش خيرمقدم عرض مي نماييم . تلاش کميته برگزاري کنگره بر اين خواهد بود که برنامه شايسته و با بارعلمي مناسب و ارزنده براي شما عزيزان تدارک ديده و با ارائه مطالب جديد و به روز شما را در عرصه بالين و کسب دانش پزشکي ياري رساند. هدف نهائي ما در ارتقاء سلامت مادران و بانوان عزيز کشورمان مي باشد . اميدواریم که اين همايش فرصتي فراهم آورد تا شما بتوانيد در طول برنامه هاي علمي کنگره در فراگيري ايده هاي نوين نقش فعال داشته و دانسته هاي خود را با همکارانتان به مشارکت بگذاريد. دوستان قديمي را ملاقات کرده و دوستان جديد بيابيد. خداي متعال را سپاسگزاريم که با تلاش هاي بي وقفه و حمايت همه جانبه سرکار خانم دکتر اشرف آل ياسين مدير محترم گروه زنان و مامايي و همکاري و تلاش صميمانه کميته علمي و سخنرانان بتوانیم اين همايش را جهت برگزاري هرچه بهتر برنامه ريزي نماييم . اميد است که مطالب ارائه شده در کنگره که با مشارکت اساتيد محترم و مدعوين برجسته بين المللي خواهد بود ، قابل استفاده براي همکاران عزيز و دستياران و دانش پژوهان گرامي باشد. از اساتيد و همکاران محترم در کليه دانشگاهها و مراکز علمي و تخصصي و بيمارستانهاي سراسر کشور جهت مشارکت موثر و فعال در کنگره دعوت ميشود.
دربرنامه ریزی شانزدهمین کنگره بین المللی زنان و مامایی سعی شده است باتوجه به نقطه نظرات همکاران محترم اقدام و به نیازهای اعلام شده ، حتی الامکان پاسخ مناسبی ارائه شود. برنامه علمی این کنگره بصورت پانلهای بحث و بررسی موضوعات درخواست شده و همچنین کارگاههای آموزشی و کاربردی و حضور اساتید صاحب نظر از سراسر کشور و همچنین خارج از کشور ، انجام خواهد شد.
اميد است تلاش جمعي اعضاي کميته علمي و اجرائي برنامه ارزشمندي را جهت شرکت کنندگان محترم فراهم سازد.


دکتر لاله اسلامیان - دبیر علمی
دکتر وجیهه مرصوصی - دبیر اجرائی
دبیران شانزدهمین کنگره بین المللی زنان و مامائی

اپ موبایل